Novinky, Technika, TOP články

Když je čas na výměnu počítače

table-lamp-1513902_1920
Posted: 13.7.2017 (6:32)   /   by   /   comments (0)

Stojí vám na pracovním stole důchodce, který je pomalý jako šnek a nerozjedete na něm jedinou hru? Odebral se váš počítač do elektronického nebe, ale na nový chybí peníze? Sháníte počítač pro potomka, ale nechce se vám utrácet za něj desetitisíce?

Použitý neznamená nekvalitní

Řešení vašich problémů se jmenuje repasované počítače. O co jde? Repasovaný počítač je takový, který byl již někým používán a teď ho původní majitel předává dál. Jakýsi počítač ze second-handu. Jeho hlavní předností je jistě cena – obecně platí, že repasovaný počítač můžete sehnat až za polovinu ceny nového. A to se vyplatí, zvláště jestliže máte hluboko do kapsy.

Levné PC z druhé ruky však nemusí nutně znamenat nižší kvalitu. Stále se jedná o přístroje renomovaných značek, které se navíc u původních majitelů neohřály příliš dlouho – průměrné stáří repasovaných počítačů bývá okolo jednoho až tří let. Když nakoupíte přímo na Levná PC, budete mít navíc jistotu, že počítače jsou vykoupeny pouze z podnikové sféry (zachovalé a tříděné zboží). Z hlediska kvality tedy není nad čím dlouho váhat.

Proč se vyplatí repasovaná technika?

Pří výběhu počítače je dobré ujasnit si několik základních věcí. Na co všechno ho budu potřebovat? Záleží mi na nejkvalitnější moderní technice, nebo se spokojím i s něčím starším? Kolik jsem ochoten do přístroje investovat?

Řada uživatelů používá počítač pouze na běžnou kancelářskou práci, se kterou si ten repasovaný poradí stejně dobře jako přístroj zářící novotou. A navíc ještě potěší podstatně nižší cenou. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do dalšího externího vybavení. Stejně tak lze sehnat modely uzpůsobené pro hraní her či odlehčené počítače pro ty, kteří jsou stále na cestách a nechtějí si těžkým přístrojem křivit záda.

Zkrátka a dobře, výměna starého počítače nikdy nebyla snazší. Dopřejte tedy svému stařečkovi zasloužený odpočinek a pořiďte si skvělý nový počítač za výhodnou cenu!

Kam dál?

Comments (0)

write a comment