Novinky, Technika, TOP články

Kde pořídit světelnou reklamu?

bosch_siemens_big
Posted: 16.8.2017 (5:35)   /   by   /   comments (0)

Otevřeli jste novou pobočku Vaší společnosti a rádi byste zviditelnili Vaše služby? Nechejte si udělat kvalitní a dobře viditelnou reklamu od společnosti Marksimon. Na střechu Vaší společnosti můžete nechat umístit světelnou reklamu. Tento typ podlahy budete dobře viditelná za každého ročního období. Obrovskou výhodou světelné reklamy je také to, že není přehlédnutelná ani v horším počasí. K tomu přispívají trojrozměrné světelné texty, gravírované panely i světelné boxy. Jak může vypadat světelná reklama vyrobená společností MarkSimon si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.marksimon.cz.

Mezi klienty společnosti MarkSimon v historii patřila například celosvětově známá společnost Bosch, Rauch či Winton. Světelné panely mohou být jednostranné i oboustranné. Jako materiál je u světelné reklamy velmi často použit plastový nebo hliníkový profil. Jako výplň se obvykle používá plexi nebo polykarbonát. Grafika může být zhotovena za použití digitálního tisku nebo sítotisku. Poutavé jsou u světelné reklamy zejména prosvětlená či poosvětlená loga. Jako zdroj světla se často používají neonové trubice i LED diody. Právě ty totiž mají největší životnost a skvěle se umí přizpůsobit změně venkovních teplot i povětrnostních podmínek.

U společnosti Marksimon si můžete nechat vyrobit také různě velké reklamní stojany. Ty lze umístit například před vchod Vaší pobočky, do interiéru i k veletržním stánkům. Reklamní stojany mohou mít nejen rozmanité velikosti, ale také formáty. Společnost Marksimon nabízí také výrobu přenosných reklamních stojanů.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment