Novinky, Technika, TOP články

Jeřáby si můžete koupit, ale i pronajmout

shipyard-2458150_1280
Posted: 21.9.2020 (13:07)   /   by   /   comments (0)

Ve stavebnictví, ale i v mnoha dalších odvětvích nachází manipulační technika široké uplatnění. Velice používané jsou jeřáby, které si však nemusíte hned nutně kupovat, zejména jestli ho neplánujete využívat každý den. Spousta společností nabízejících manipulační techniku totiž umožňuje jejich pronájem. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké jeřáby jsou k dispozici a na koho se v daném segmentu obrátit.

Jaké druhy jeřábů existují?

V první řadě jsou velmi žádané minijeřáby, a to především pro jejich variabilitu. Vyznačují se kompaktními rozměry a přijatelným poměrem mezi cenou a výkonem. Stavební jeřáby menších rozměrů používá spousta společností jak na českém, tak i zahraničním trhu.

Další variantou jsou mobilní jeřáby, které zvládnou bez problémů náklad o hmotnosti až devadesát tun. Přívěsné jeřáby se používají zase na stavbách každý den, neboť proces stavby zefektivňují a urychlují, stejně tak zvyšují bezpečnost, protože šetří lidskou práci.

Kde si půjčit jeřáby a další manipulační techniku?

Pokud si tedy chcete koupit či pronajmout manipulační techniku, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti Uplifter CZ s.r.o., na kterou se obrací firmy z oblasti stavebnictví, ale i armády, automobilového průmyslu či strojírenství. V nabídce má stavební jeřáb, ba i techniku pro realizaci fasád, balkonů, schodišť a podobně. Dále nechybí vakuový přístroj na kámen, manipulátory či transportní pomůcky.

Uplifter CZ s.r.o. se chlubí nejširším sortimentem nových a použitých jeřábů. Působí na českém, slovenském, polském a německém trhu. Zajišťuje profesionální servis a perfektní zákaznickou podporu. Uplifter CZ s.r.o. je odborníkem ve svém oboru, a to už více než osmnáct let. Více informací najdete přímo na webové stránce uplifter.cz.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment