Novinky, TOP články, Zprávy

Jakou platformu zvolit k rychlé půjčce?

pujcky
Posted: 27.7.2017 (18:32)   /   by   /   comments (0)

Dostali jste se do finančních potíží, a potřebujete je rychle vyřešit? Nebo vám odešla pračka a do výplaty vám zbývá ještě 14 dní? V tom případě zapomeňte na banku.

Banky se vyznačují tím, že veškerý požadavek od klienta jim trvá od několik dní do několika týdnů zpracovat. V případě půjčky se proces schvalování opravdu táhne – klient musí dodat řadu podkladů, banky ho protáhnou všemi možnými registry, za účelem zjištění stavu zadluženosti. Nemálo se stává, že banka po dvou týdnech zažádá o chybějící dokument a proces schvalování tak začne nanovo. K penězům na svém účte se tak klient dostane zpravidla po třech týdnech až měsíci od zažádání. Nepříjemná skutečnost také může nastat, pokud klient měl v minulosti finanční problémy nebo nedisponuje dostatečnou likviditou. Banky půjčku zamítnout a do budoucna je jen malá šance, že by banka svůj názor na klienta změnila. Naštěstí žijeme ve 21. století, kdy půjčky mohou poskytovat i nebankovní instituce a nejedná se o žádnou lichvu, ba naopak, úroky jsou daleko přívětivější než u zkostnatělých institucí.

Nejlepším řešením je půjčka před výplatou od kamaráda, která se obejde bez úroků, na druhou stranu otázka peněz dokáže narušit i ta nejpevnější přátelství. Nehledě na to, že blízká osoba chce vrátit peníze zpravidla rychle a nemusí mít být s to půjčit větší částku.

Nejlepším řešením se nabízejí nebankovní společnosti. Jedním z posledních trendů jsou půjčky přes SMS. Žadatel o první rychlou půjčku se zaregistruje; k vyplnění žádosti stačí disponovat bankovním účtem a občanským průkazem České Republiky. Poté, co klient doloží prostřednictvím účtu své příjmy, jeho žádost je okamžitě zpracována a během pár dní může očekávat na svém účtu žádanou částku. Při první rychlé půjče se jedná až o 8000 Kč, při každé další se částka navyšuje až na 20 000 Kč. Jakmile jste jednou ověřený klient, už nemusíte nic dokládat a stačí poslat SMS s žádostí o půjčku. Vaší žádosti bude okamžitě vyhověno a peníze budou odeslány na účet. Pokud navíc chcete dobu splácení upravit, vše řešíte rychle pohodlně přes SMS. Nemusíte se tedy bát o nevyhovění vaší žádosti, navíc nebankovní společnost vám půjčí, i když vás jinde zamítli.

Neupínejte se jen na velké banky, pokud se jedná o rychlou půjčku, malé společnosti vám prokáží daleko větší službu.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment