Novinky, TOP články, Zprávy

Jaké rekvalifikační kurzy probíhají na Vysočině?

secretary-2199013_1280
Posted: 15.12.2020 (16:58)   /   by   /   comments (0)

Nikdy není pozdě dát svému životu nový směr, naučit se něco nového, začít od nuly v jiném oboru nebo se konečně věnovat tomu, co jste vždycky chtěli dělat. Využijte toho, že je dnes vzdělání dostupnější než kdy dříve, a zapište se do rekvalifikačních kurzů.

Vzdělávat se dnes dá také online, ovšem spoustě lidí v tomto případě chybí disciplína. Nedonutí se k pravidelnému učení a častokrát kurz nedostudují až do konce. Kromě toho se připravují o možnost konzultovat otázky s reálnými vyučujícími. U rekvalifikačních kurzů je vše jinak.

Za pár měsíců do úplně jiného oboru

Rekvalifikační kurz vás za pár měsíců (typicky tři až čtyři) připraví na povolání v úplně nové oblasti. Rekvalifikace samozřejmě není určena jen těm, kdo jsou daným oborem nepolíbení, přihlásit se mohou všichni, kteří si chtějí prohloubit či zopakovat znalosti.

Výstupem z kurzu akreditovaného MŠMT bývá certifikát, díky němuž snadno získáte zaměstnání, případně si založíte živnost. Ano, po absolvování rekvalifikačního kurzu se klidně můžete postavit na vlastní nohy, existuje spousta oblastí, v nichž je to možné.

Na Vysočině je zájem o účetnictví i personalistiku

Konkrétně v kraji Vysočina probíhají zejména rekvalifikační kurzy účetnictví a personalistiky, o ty je největší zájem. A kde je absolvovat? Nabízí je Jihlava, Třebíč i Žďár nad Sázavou. Nejbližší je jihlavský kurz Mzdové účetnictví se základy personalistiky, který začíná 30. ledna. Registrujte se včas, dokud jsou volná místa, protože právě od nového roku se spousta lidí rozhodne, že chtějí zkusit něco nového. Kromě toho je teď o rekvalifikační kurzy zvýšený zájem z důvodu covidu – mnoho lidí přišlo o práci, nebo byl významně postižen celý jejich obor, a tak teď hledají štěstí jinde.

Nejlepší přehled rekvalifikačních kurzů na Vysočině i ve zbytku ČR najdete přímo na Rekvalifikacnikurzy.cz.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment