Novinky, Technika, TOP články

I za iPhone 12 můžete ušetřit. Kupte si repasovaný

iphone 12
Posted: 24.3.2021 (15:10)   /   by   /   comments (0)

Věděli jste, že můžete ušetřit, i když budete mít v kapse nejnovější model iPhonu? V tomto článku vám řekneme, jak toho můžete docílit.

Nemusíte kupovat úplně nová zařízení. Pokud se poohlédnete po bazarech nebo obchodech, které nabízejí repasovaný iPhone, dostanete také kvalitní přístroj. V tomto článku vám ukážeme, jak můžete i vy ušetřit na zařízeních od společnosti iPhone a užívat si jejich služeb.

Jak ušetřit za iPhone?

Nejlepším řešením je nákup repasovaného zařízení. Přece jen, pokud si pořídíte něco z bazaru, je to taková sázka do loterie. Nevíte, jestli nedostanete oled displej iPhone X, nebo dokonce nefunkční iPhone 8 Plus home button. S repasovaným zařízením žádné takové problémy rozhodně mít nebudete. Jaký je ale mezi takovým repasovaným iPhonem a iPhonem z bazaru rozdíl?

Na první pohled žádný. Tedy alespoň pokud vámi vybraný mobil prodávající nabízí v zachovalém stavu. Oproti repasovaným zařízením ale není nikterak zkontrolovaný. Nikdo vám tedy nemůže zaručit, že vám bazarový telefon bude za týden ještě fungovat. U repasovaných zařízení je ale záruka naprosto běžná. Prodejci zpravidla nabízejí roční záruku, setkáte se ovšem i s dvouletou záruční lhůtou.

Jak probíhá repase?

Jak tedy celý proces repase probíhá? Servisní technik nejprve prohlédne stav telefonu. Pokud je vše na pohled v pořádku, ještě všechno vyzkouší, aby měl jistotu. Případné nedostatky jsou pak odstraněny následnou opravou. Vám se tedy do rukou dostane opravdu kvalitní zařízení, za které ručí samotný servis případnými opravami zdarma.

Prodejců repasovaných iPhonů je ale v Česku poměrně málo. Některé produkty ovšem najdete i ve velkých tuzemských obchodech. Poznáte je přitom velice snadno. Vyznačují se především nižší cenovkou. Navíc bývají zařazeny do speciální sekce, abyste si je nespletli s novým modelem. Jakmile si jej ale pořídíte a poprvé vyzkoušíte, na první pohled nepoznáte rozdíl.

 

Kam dál?

Comments (0)

write a comment