Novinky, Technika, TOP články

Dobré logo je základ úspěchu

KV_OPLATKY
Posted: 30.6.2017 (7:21)   /   by   /   comments (0)

Na trhu se dnes pohybují stovky značek, které svádí zuřivý boj o zákazníka. Dobrý marketing je tedy alfou a omegou úspěšného podnikání. Zcela klíčovou se stává takzvaná corporate identity – tedy jednotná vizuální identita, díky které se firma stane dobře zapamatovatelnou a pro zákazníka atraktivnější, jelikož bude mít při nakupování snazší orientaci.

Investice do loga se vyplatí

Logo je jedním z klíčových poznávacích znaků, jakási vizitka firmy. Proto by tvorba firemního loga měla být provedena s maximální pečlivostí a důrazem na každý detail. Při výběru nového loga či modernizaci starého je třeba myslet na několik zásadních věcí. Jakou zákaznickou skupinu má logo oslovit? Jaké má plnit cíle? Chceme jej využít pro firmu jako celek, či pouze pro jeden výrobek?

Když si odpovíte na tyto otázky, je třeba mít na paměti ještě jednu věc…

V jednoduchosti je krása

Zamyslete se na chvíli a vybavte si loga velkých světových značek. Od Adidas přes Apple až po BMW mají jejich loga společnou jednu důležitou věc – nejsou komplikovaná. Právě naopak, genialita tkví v jednoduchosti a dokonalé firemní logo je takové, které pouze pomocí pár črtů či piktogramu zákazníkovi okamžitě připomene kýženou značku.

WELEDA_OBALY_2-1

Svěřte tvorbu loga profesionálům

Jak je již zřejmé, firemní identita stojí a padá s kvalitní grafickou prací. Do loga se rozhodně vyplatí investovat, neboť bude tím prvním, s čím se zákazník setká, a bude vaši firmu provázet takříkajíc na každém kroku.

Grafické studio Praha GRADESI za pomoci nejmodernějších technologií vytváří rozsáhlé reklamní kampaně i originální design pro menší podnikatele. Mezi jejich spokojené klienty patří například Karlovarské oplatky, Hame či Prague European Summit a GRADESI již řadu let ukazují, že cesta za dokonalým firemním logem vůbec nemusí být trnitá.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment