Novinky, TOP články, Zprávy

Darujte k Vánocům investici

xmas-2928142_1280
Posted: 1.12.2017 (8:05)   /   by   /   comments (0)

Stále nemáte vymyšlené dárky pro všechny své blízké a chtěli byste je potěšit něčím neobvyklým? Pokud netušíte, co by jim udělalo radost, darujte peníze a oni si pak vyberou sami. Darovat bankovky v obálce je ovšem docela neoriginální. Co kdybyste jim dali radši něco, pomocí čeho mohou do budoucna zbohatnout?

Investičních dárků je mnoho. Darovat se dají třeba Bitcoiny, nebo zlato a stříbro. Teď nemáme na mysli šperk, nýbrž spíš investiční slitky a mince.

Proč darovat investiční příležitost?

Obětujete určitou částku, ovšem obdarovaný od vás ve skutečnosti dostane mnohem více peněz. Je jen na něm, jak s nimi naloží. Pokud se mu podaří vyčkat na vhodnou chvíli k prodeji, může vytěžit slušnou částku.

Když někomu dáte bankovky v obálce, pravděpodobně si za ně hned něco koupí. Takové investiční zlato a stříbro je však úplně něco jiného. Člověk si ho bude uchovávat, použije ho ve chvíli finanční tísně, nebo se možná bude dědit z generace na generaci jako rodinný poklad. Nebylo by hezké dát někomu takový dárek?

Zlato a stříbro jsou dobrou volbou

Je více možností, do čeho investovat peníze. Zlato a stříbro ale patří mezi ty lepší varianty. Je nepravděpodobné, že byste o peníze v nich uložené přišli. Hodnota stříbra i zlata v dlouhodobém horizontu stabilně roste, a to celosvětově. Prodat své investiční zlato či třeba stříbrné mince nebude problém.

Nemusíte kupovat jen cihličky

Zlatá nebo stříbrná cihla sice vypadá honosně, ale nejen ta udělá radost pod vánočním stromečkem. Jestliže sháníte spíš něco v nižší cenové hladině, budou se vám hodit stříbrné a zlaté mince. Sehnat se dají od pár stovek korun. Však se přesvědčte sami v e-shopu www.auportal.cz. Společnost AuPortal patří mezi nejznámější obchodníky s investičními kovy u nás a na Slovensku. Jejich nabídka je opravdu bohatá a nákup není složitý. Probíhá jako v každém jiném e-shopu.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment