Novinky, TOP články, Zprávy

Co je to datové účetnictví? Využívají ho startupy

bookkeeping-615384_1280
Posted: 31.5.2021 (16:23)   /   by   /   comments (0)

V podstatě nezáleží na tom, jestli jste si založili společnost s ručením omezeným, nebo podnikáte jako osoba samostatně výdělečně činná, protože podání daňového přiznání vás nemine. S tím je spojeno i vedení účetnictví, respektive daňové evidence. Slyšeli jste však o moderním pojmu, jako je datové účetnictví?

Usnadňuje finanční řízení i plánování, protože používá datovou analýzu. Dále minimalizuje chybovost a zdokonaluje kontrolu, a to za pomoci digitalizace firemních procesů. V neposlední řadě datové – účetnictví šetří spoustu času, neboť využívá automatizaci a umělou inteligenci.

Jaké výhody má datové účetnictví?

Stejnými pravidly jako společnosti se řídí i startupy – účetnictví musí mít také. Pokud využijete unikátního řešení v podobě datového účetnictví, přinese vám to spoustu benefitů, a to například:

– účetnictví, IT a business partnera v jednom,

– přehledné reporty,

– digitální transformaci firemních financí,

– optimalizaci daní i financování,

– automatizovanou firmu,

– pomoc s finančním řízením i plánováním.

Systém si poradí s fakturami i finančním plánem

Dostaňte svou společnost či startup pod kontrolu. Použijte datové účetnictví k tomu, abyste měli v pořádku nejen všechny faktury, ale zároveň jste měli automatizované procesy a nastavený správný finanční plán.

V neposlední řadě vás nadchne, že všechno probíhá online, protože účetnictví využívá cloud a moderní AI systémy. Práce je jednodušší, rychlejší a méně chybová. Svěřte práci do rukou profesionálů a obraťte se na Dype. Dodržujte legislativu, věnuje se reportingu a manažerskému účetnictví. Dype pomáhá s účetnictvím i řízením firem. Umožňuje zajímavým projektům růst, nebojí se novodobých postupů a metod. Dype se stane vaší pravou rukou. Věřte odborníkům, již ve světě podnikání a účetnictví fungují dlouhá léta.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment