Novinky, TOP články, Zprávy

Bez vizitek se dnes neobejde žádný úspěšný podnikatel

contact-2860030_1920
Posted: 15.12.2017 (14:50)   /   by   /   comments (0)

Podnikáte a zjišťujete, že pro propagaci vaší firmy či značky nutně potřebujete tiskový materiál a vizitky? Ano, je to tak. V dnešní době se žádná prosperující úspěšná firma neobejde bez reklamních tiskovin. Možná jen tehdy pokud si vystačíte s možností, že vaše kontaktní údaje předáte zákazníkovi napsané na utrženém kousku papíru nebo je zašlete přes SMS. Ale věřte, že tohle řešení opravdu dobrý dojem neudělá! Popsaný papírek může případný klient omylem vyhodit a zprávu v mobilu nechtěně smazat…

Vytvořte si jednoduše a rychle vizitky online

Vizitky slouží k prezentaci vaší společnosti či k zapamatování nabízeného produktu. Jsou skvělým pomocníkem při různých jednáních, konferencích, veletrzích a při setkáních s budoucími zákazníky. I když převládá doba informačních technologií, tisk vizitek online je stále žádoucí. Proto dbejte na zpracování vizitek, zakomponujte do nich dobře zapamatovatelné logo a uveďte informace o vás a kontaktní údaje, na kterých jste k zastižení. Svou vlastní vizitku si můžete vytvořit sami online. Na stránkách společnosti Printuj je to opravdu snadné a zvládne to každý běžný uživatel internetu.

Návod na vytvoření vizitek na stránkách Printuj.cz

Na úvodní straně Printuj je k vidění několik kategorií, v sekci vizitky si můžete nadefinovat vzhled vizitek nebo vložit vlastní grafiku. Nemáte-li žádnou představu, nahlédněte do nabídky již připravených návrhů, jsou zdarma k dispozici. Poté v tabulce kalkulátor ceny navolíte další parametry, jako jsou velikost, množství a druh papíru, jestli máte zájem o zaoblené rohy a zda chcete vizitky jednostranné či oboustranné. Dále je podstatné, jaký materiál zvolíte, k dispozici je pevný a odolný papír s matnou nebo lesklou úpravou. Po objednání obdržíte požadovaný počet vizitek co nejdříve, při splnění určitých podmínek je máte doma do druhého dne.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment