Novinky, Technika, TOP články

Ať vám neujede vlak! Je nejvyšší čas využívat výhody kanceláře v cloudu

Snímek obrazovky 2019-03-04 v 9.55.06
Posted: 4.3.2019 (9:55)   /   by   /   comments (0)

Technologie se vyvíjí obrovským tempem. Firmám, které chtějí uspět, nezbývá, než se technologickému vývoji přizpůsobit. Jakkoli vzdáleně mohou znít pojmy současných technologických služeb, představují tu nejjednodušší možnost, jak obstát v současném světě. Moderní business je totiž založený na technologiích, běží závratnou rychlostí, žije online. Využití technologických vymožeností je pro každou firmu více než konkurenční výhoda. Pokrok se nedá zastavit, a tak se některé technologické služby stávají spíše než konkurenční výhodou nutností pro přežití podniku.

Kancelář v cloudu je vám mnohem blíž, než si myslíte

V posledních letech se čím dál častěji skloňují tzv. cloudy. A je jisté, že o nich budeme slyšet ještě několik následujících let, čím dál víc. Cloudy jako sdílené úložiště dat, kancelář v cloudu, ale také Microsoft Exchange online jako emailový server v cloudu nebo třeba daňové účetnictví online… To jsou moderní prvky IT infrastruktury současného podniku.
Pokud půjde o malé a střední podniky, bude cloudová infrastruktura mnohem efektivnější a také levnější než klasické IT oddělení přímo ve firmě.

Vlastní IT oddělení nebo hostované služby?

Dokážete si představit, že podnikání v několika málo lidech bude mít technickou oporu v podobě několika fyzických serverů a ještě minimálně jednoho IT specialisty, který se o ně bude starat? Jeden IT specialista nedokáže do hloubky spravovat všechny možné aplikace. Není v silách jednoho člověka rozumět všem používaným aplikacím a systémům.

Vlastní kapacity nebo nezměrné kapacity cloudu?

Dokáže si představit, že pro několik málo lidí zajistíte na vlastní náklady sdílený prostor nebo emailové služby, samozřejmě v dostatečné kapacitě? Chcete konkurovat veřejně přístupným službám globálních hráčů jako Google nebo Dropbox, které uživatelům nabízejí své služby zdarma? Anebo chcete spoléhat na bezplatné online služby, bez jakékoliv záruky, například v tom, jak se s firemními daty zachází?

Všechny potřebné licence a provoz bez výpadků?

Dokážete si ohlídat všechny licence a zaplatíte všechny aplikace, které pro business potřebujete? To vy ručíte za bezpečnost firemních dat. Zálohování je na vás. To vy musíte mít pro své podnikání neustále k dispozici technologie. Umíte to technicky realizovat? A pokud dojde k nějakému technickému problému, kdo ho bude řešit?

iPodnik – řešení pro moderní firmy

Je jasné, že pro malou firmu je nemožné obstarat IT kapacity ve vlastní režii. Cloudové řešení je pro malou firmu samozřejmostí. Otázkou není, zda mít cloud, ale jaké cloudové řešení si vybrat. Kancelář v cloudu iPodnik je jednou z možností. S touto službou získáte potřebnou IT infrastrukturu včetně technické podpory, servis 24h, 7 dní v týdnu, a zabezpečení na špičkové úrovni. Sdílené datové úložiště a synchronizace dokumentů, také emailový server Exchange online, daňové účetnictví online (Pohoda) a další aplikace přesně na míru potřebám vaší společnosti. To je cloudové řešení iPodnik. Nečekejte. Ať vám neujede vlak!

Kam dál?

Comments (0)

write a comment