Novinky, TOP články, Zprávy

5 důvodů, proč nechat skartovat dokumenty profesionály

shredder-71775_1920
Posted: 15.1.2018 (21:36)   /   by   /   comments (0)

Prakticky v jakékoli firmě, státní instituci a mnohdy i v soukromí se nachází dokumenty, které je zapotřebí časem zlikvidovat. Jestliže pozbudou své platnosti, není nutné nechávat je jen tak ladem. Mohly by se dostat do rukou lidí, kteří by je v podstatě neměli vůbec vidět, a vy byste se ocitli v nezávidění hodných potížích. Zlikvidovat dokumenty především papírového charakteru lze i svépomocí, nicméně nejedná se o optimální variantu. Mnohem efektivnější se jeví skartace u specialistů. Proč? 5 důvodů, jež si následně uvedeme, vám jistě odpovědi přinese.

1. Efektivita samozřejmostí

Už jste někdy zkoušeli zničit dokumenty doma? Pak nám dáte za pravdu, že se jedná o velmi pomalou záležitost a jistotu opravdu efektivní likvidace papíru na malinké kousky také nemáte. Často se skartovačka zasekává a dokáže vyplivnout i velké kusy, které se musí znovu zničit.

2. S důrazem na ekologii

Pokud důležitými dokumenty v domácnosti zatopíte v kamnech, zrovna ekologicky je nezničíte. Problém bude tkvět i v tom, že vznikne velké množství popela, jenž vám potom udělá při úklidu interiéru krbu nepořádek v jeho okolí. Skartace dokumentů Praha je kvalitativně i ekologicky úplně někde jinde.

3. Zvládnou i velké množství

Že se vám skartovačka často zasekává, přehřívá a zkrátka nápor spousty papíru nezvládá? Nic nového pod sluncem! Profesionálové řeší všechno na moderním velkokapacitním přístroji, který dokáže zničit v krátkém časovém okamžiku moře dokumentů.

4. Likvidace CD a DVD

Už jste se někdy snažili v domácím nebo firemním prostředí svépomocí zlikvidovat velkokapacitní média? Pokud ano, jistě dáte za pravdu, že rozbít na malé kousky CD či DVD je prakticky nemožné, a navíc hrozí nebezpečí úrazu.

5. Maximální úspora času

Skartace dokumentů v Praze u společnosti Ekoskart je navíc expresní. Během několika hodin vám zlikvidují i doslova horu dokumentů a vystaví potvrzení. Ušetříte tak čas a v konečném důsledku i peníze!

Kam dál?

Comments (0)

write a comment