Novinky, Technika, TOP články

3 aplikace zdarma, které se budou vaší firmě hodit

aplikace_pro_firmy
Posted: 27.8.2020 (16:37)   /   by   /   comments (0)

Toužíte po efektivní komunikaci nebo lepším plánování? Tak potom si v tomto výběru určitě najdete aplikaci, která vám pomůže.

Je skvělé, když nemusíte platit za služby, které jsou jinak zpoplatněné. Peníze pak můžete využít k dalšímu rozvoji firmy. Tento článek vám nějaké peníze také ušetří. Ukážeme vám totiž tři zajímavé nástroje, které můžete používat online a zdarma.

Asana – mějte přehled o svých projektech

Asana patří mezi nejoblíbenější nástroje pro plánování. Jde o užitečný nástroj, který vám zjednoduší organizaci a plánování úkolů. Stačí do ní zapisovat všechny vaše plánované aktivity a větší projekty. Skvělá je především ve chvíli, kdy pracujete v týmu. Dá se tak jednoduše propojit externisty s interními pracovníky a jednoduše jim přidělit úkoly. Webové aplikace typu Asana vám tak ušetří spoustu času i peněz.

Toggl – měření času

Software zvaný Toggl vám pomůže snadno spravovat a měřit váš čas. Hodí se především u externistů, když chcete vědět, kolik času věnovali práci. Je to ale také vhodná pomůcka pro jednotlivce i malé firmy. Pomůže vám totiž zorientovat se ve vašich projektech a snadno určit, kolik vám daná práce zabere času. V aplikaci totiž uvidíte, kolik jste na celém projektu strávili času nejen jako jednotlivec, ale i jako tým.

Slack – komunikace mezi kolegy

Na internetu najdete celou řadu komunikačních platforem. Populární je Facebook nebo Discord. Ve firemním prostředí se ale zabydlel úplně někdo jiný – Slack. Oproti výše zmiňovanému software totiž najde využití i v plánování a reportingu. Jednotlivé komunikace si pak můžete dělit do kanálů a přehledně tak rozdělit projekty nebo týmy. Chat je přehledný. S pomocí Slacku si navíc můžete i zavolat, pořádat pravidelná setkání a mít neustálé zprávy o tom, co se ve firmě děje.

 

Kam dál?

Comments (0)

write a comment