Dům, byt a zahrada, Novinky, TOP články, Zprávy

Vyberte vhodné regálové systémy do skladu svého e-shopu

20170405110500-konzolovy-regal
Posted: 17.10.2020 (7:07)   /   by   /   comments (0)

Internetové obchody zažívají v současné době obrovský boom. Potřebujete však skladové prostory, kam uschováte veškeré nabízené zboží, aby se dostalo k zákazníkům včas, respektive co nejdříve. Pokud tedy řešíte, jak efektivně na skladování, neopomíjejte regálové systémy, na které se v následujících řádcích zaměříme.

V první řadě záleží na tom, k jakým účelům mají regály sloužit, protože třeba do domácí dílny na ně nejsou kladeny tak vysoké nároky jako do skladu hutního materiálu. Jestliže sháníte řešení pro sklad e-shopu, po všech stránkách vám vyhoví kvalitní regály od společnosti STORAGE CZ.

Funkční sklad, obchod i dílna

S regály uspějete v jakémkoliv provozu. Uplatnění nacházejí nejen ve skladech, ale poslouží v obchodech, dílnách, garážích i výrobních podnicích. Poskytnou velké množství úložného prostoru, navíc police mají poměrně vysokou nosnost, takže se nemusíte obávat zhroucení celého systému.

Jestliže hledáte řešení navržené na míru, obraťte se na firmu STORAGE CZ, která má přímo na svých stránkách konfigurátor. Sami si tedy navrhnete svůj policový systém, ať už sháníte regál na pneumatiky, nebo paletovou variantu. Při sestavování regálu zvolíte výšku sloupce, počet polic, šířku police, její hloubku a nosnost.

STORAGE CZ je profesionál ve svém oboru

STORAGE CZ je odborník na skladové systémy, přičemž rozsahem a spektrem svých služeb se řadí mezi špičku na trhu. V nabídce má různé vybavení pro sklady, dílny i výrobní linky. S danou oblastí má více než dvacetileté zkušenosti. Navrhuje a realizuje řešení na míru. Snaží se vždy vyhovět požadavkům a potřebám zákazníků.

Mezi klienty společnosti STORAGE CZ patří i významné firmy jako Kia Slovakia, Samsung Slovakia, IKEA a Whirlpool. Více informací a kompletní produktové portfolio najdete přímo na stránkách storagecz.cz.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment