Dům, byt a zahrada, Novinky, TOP články

Se stohovatelnými boxy k efektivnějšímu skladování

47552-sa-600x314-0519-4
Posted: 25.7.2019 (12:50)   /   by   /   comments (0)

Efektivní skladování nemusí být nutně tématem pouze pro velké firmy se sklady o velikosti stovek metrů čtverečných. Ty ho samozřejmě budou řešit více, ale i ve firmách menších rozměrů přijde vhod, když se povede ušetřit ve skladu pár metrů a zajistit přehledný a bezpečný převoz zboží k zákazníkovi. Vítaným pomocníkem jsou při tom stohovatelné boxy.

Více prostoru díky skládání na sebe

Jakékoliv krabice a bedny sice mohou být pro některé účely vhodné, ve skladu a při expedici jsou většinou nepraktické. Naopak stohovatelné boxy slibují mnohem efektivnější pojetí skladování. Jejich největší předností je možnost skládání na sebe do výšky. Konec tak nastane zakopávání o volně se povalující neforemné krabice. Se stohovatelnými přepravkami zavládne ve vašem skladu systém. To, že lze boxy skládat na sebe, však neznamená snížení přehlednosti. Moderní přepravky Euroclick jsou opatřené čárovými kódy nebo RFID tagy, skrze které lze snadno rozpoznat jejich obsah a účel.

Jedna přepravka vedle druhé

Kromě lepšího skladování mají stohovatelné přepravky i další přednosti. Samy o sobě nezabírají tolik místa, složíte-li je na sebe, získáte ve skladu více volného prostoru. Díky ergonomickým úchytům a nízké hmotnosti je s nimi navíc daleko snazší manipulace. Mají také standardizované rozměry a jsou tak ideální k rovnání na palety.

 

47553-sa-300x300-0519-5

Spokojenost až ke koncovému zákazníkovi

I když jsou tyto stohovatelné boxy lehké a skladné, neubírá jim to nic na jejich odolnosti. Jakékoliv zboží do nich můžete uložit s klidným srdcem a bez obav o jeho poškození. Přispívají k zefektivnění celkového logistického procesu. Pracovníkům ve skladu ušetří práci a místo, stejně tak při transportu. Zákazník se také bude radovat, že mu zboží dorazilo dříve a v naprostém pořádku.

V případě zájmu můžeme doporučit společnost Schoeller Allibert, která se výrobě a vývoji plastových obalů věnuje již více než 50 let. Jejich sortiment naleznete na stránkách www.schoellerallibert.com/cz.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment