Dům, byt a zahrada, Novinky, TOP články

Potřebujete nový komín? Můžete si ho objednat online!

Realizace-s-navlekem-stuko
Posted: 19.9.2016 (20:56)   /   by   /   comments (0)

Nedílnou součástí domu je komínový systém. Pokud právě stavíte nebo rekonstruujete a čeká vás stavba komína, možná ji zvládnete i svépomocí. Výrobci šikovným kutilům nahrávají, protože uvádí na trh systémy, které nejsou příliš náročné na montáž. Pro vás to znamená jediné – nemusíte mít strach z nepříjemných komplikací. Stačí si jen vybrat ten „správný“ komín. Nechcete udělat chybu? Pak důvěřujte českému výrobci CIKO, který má s vývojem, výrobou a prodejem komínových systémů letité zkušenosti. O detaily se s vámi rádi podělíme.

Proč si vybrat právě komínové systémy CIKO?

Pod značkou CIKO najdete certifikované komíny, které splňují vysoké požadavky moderního stavitelství. Výrobce se vývojem vlastních systémů zabývá již od roku 2004 a umožňuje pohodlný nákup veškerého sortimentu v intuitivním prostředí internetového obchodu dobrekominy.cz. V nabídce nechybí kominické potřeby a široké spektrum příslušenství.

Jak na nákup komínu přes internet?

Máte z výběru konkrétního systému obavy, protože jste nikdy předtím komín nestavěli? Nevíte si rady, zda se přiklonit k nerezové či cihelné variantě? Toho jsou si kvalifikovaní technici z firmy CIKO moc dobře vědomi a jsou připraveni poskytnout tolik potřebné poradenství. Stačí zavolat a nechat si doporučit vhodný komínový systém.

Co se týče samotného nákupu v e-shopu, nijak se neliší od toho, na co jste na internetu zvyklí. Můžete si objednat kompletní sestavu i jednotlivé komponenty jako jsou kouřovody, tvarovky, prstence, komínové vložky, izolace, komínová dvířka, prostupy a komínové stříšky. Vyhledávání vám zjednoduší filtrování.

Co dodat závěrem? Značka CIKO je sázkou na jistotu. Kvalitní a cenově dostupné cihelné i nerezové komínové systémy jsou mimořádně kvalitní a plně vás upokojí také nadstandardní servis. Tak ať vám komín dobře táhne!

Kam dál?

Comments (0)

write a comment