Dům, byt a zahrada, Novinky, TOP články

Postele pro zdravý spánek celé rodiny

family-457235_1280
Posted: 26.7.2018 (18:20)   /   by   /   comments (0)

Jestliže existuje nábytek, na jehož výběru bychom si měli dát skutečně záležet, tak je to postel. Právě v ní totiž trávíme až třetinu našeho života.

Ložnice je někdy outsiderem, pokud jde o výběr nábytku. A to je chyba. Často v ní končí vyřazené kousky odjinud, mnohdy šetříme i při výběru postele. Jenomže kvalitní spánek je důležitý pro náš plnohodnotný život, a tak bychom výběr ložnicového nábytku a postele neměli podceňovat.

Postele na Atan.cz pro celou rodinu

Každý v rodině potřebuje své. Stejně tak, jako se liší výběr manželské postele do různých ložnic. Bohatý výběr postelí pro celou rodinu najdete na stránkách Atan Nábytek. Postele na Atan.cz si lze vybrat jako dvoulůžkové, jednolůžkové i patrové. Nechybí rozkládací a dětské postele, včetně patrových postelí. Nároční zákazníci zde najdou designové postele. Samozřejmostí jsou i doplňky k postelím v podobě úložných prostor pod postele, ale i různých dětských chráničů na postel.

Manželské postele pro každou ložnici

O velikosti postele rozhoduje především prostor naší ložnice. Obecně ale platí, že pro pohodlné spaní potřebuje průměrný pár postel o šířce 160 cm. Pokud jste větší vzrůstem nebo obéznější, rozhodně se oplatí jít do postele o šířce až 180 cm, nebo dokonce 200 cm. To je dobrá volba i v případě, že u vás v posteli spí občas děti, což je v poslední době velice běžné.

Atan nabízí manželské postele dřevěné, kovové i čalouněné. K nim si lze vybrat rovnou vhodné rošty, matrace i úložné díly pod postele. K vybrané manželské posteli si snadno nakombinujete i další ložnicový nábytek.

Tip: Postel Lorano

Kupte si na Atan výhodný set – postel Lorano 180×200 cm, ve kterém dostanete kvalitní manželskou postel spolu s rošty a matracemi. Nádherná velká postel v dubovém dekoru má jednoduché moderní linie hodící se do každého interiéru. K ní v rámci setu získáváte kvalitní anatomické rošty Primaflex vhodné pro latexové i pěnové matrace a rovněž matrace Delvia.

Matrace Delvia jsou dělené, tedy ve dvou kusech 80×200 cm. Jsou oboustranné s měkčí a tvrdší stranou. Partneři tak mají možnost se samostatně rozhodnout, jestli jim vyhovuje tvrdší nebo měkčí spaní a přitom mít v manželské posteli stejnou matraci bez rizika různé výšky i vzhledu.

Opatřeny jsou snímatelným a pratelným potahem. Vyrobeny jsou z PUR/Re pěny, která je ve středové části matrace pevnější. Naopak ramenní zóny jsou měkčí a zabraňují tak otlačení ramen a pohodlnější spaní.

Atan Nábytek je partner pro každého, kdo hledá pohodlné spaní za příjemnou cenu.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment