Dům, byt a zahrada, TOP články, Zdraví

Moderní výdejníky na vodu

voda
Posted: 28.10.2016 (6:34)   /   by   /   comments (0)

Bojujete-li s dodržováním správného a kvalitního pitného režimu, jsou výdejníky na vodu jasnou volbou. Říkáte si, že je to řešení vhodné zejména pro kanceláře nebo sklady? Pravdu máte jen napůl. V dnešní době se totiž perfektně hodí i do domácností. Pojďme si ukázat proč!

Výdejníky na vodu můžeme rozdělit do dvou kategorií. A to na variantu na barely a vodovodní řad. Druhá možnost je opravdu vhodná zejména pro větší průmyslové objekty. Můžeme mezi ně řadit haly, obchodní střediska nebo školy. Důvod je zřejmý. Tento druh výdejníku se totiž napojuje přímo na vodovodní řad. To je v domácnostech samozřejmě zbytečné i z hlediska spotřeby. Pro firmy je to naopak velmi úsporné řešení.

pramenita-voda-crystalis-barel-300x300

Pramenitá voda Crystalis

 

Výdejníky na barely

Tyto výdejníky jsou díky barelové technologii velice komplexní. Barel se jednoduše umisťuje do horní části přístroje. A to je víceméně vše, co musíte zvládnout. Následně vám už nic nebude bránit v čerpání jak osvěžující chlazené, tak horké vody. Ano, během několika okamžiků si budete moci dopřát i tepelně upravované nápoje! Odpadá tak samozřejmě nutnost filtrace vody.

Vlastnosti barelu

Výdejníky jsou vybaveny prostorem pro barel o objemu 18.9l. I tato velikost má své důvody. Velmi zřejmé je, že se stanou zdrojem vody na dlouhou dobu a pro celou rodinu. Asi už vás ale nenapadne, že mají i svůj ekologický důvod. Mimo to, že jich jednoduše díky své velikosti nebude třeba tolik, jsou navíc u většiny dodavatelů vratné. Po patřičné dezinfekci je možné je vrátit do oběhu! Barely se tak nebudou po vzoru klasických PET lahví (2l,1,5l…) hromadit. A v dnešní době je to nejmenší, co můžeme pro přírodu udělat.

Pramenitá voda

A v čem spočívá ta kvalita pitného režimu? Tuto pevnou pozici si vydobyla pramenitá voda. U kvalitních distributorů máte jistotu křišťálové čistoty, přírodního původu, vyváženého minerálního složení a velmi důležité čerstvosti. Mezi její nejdůležitější složky patří hořčík a vápník. Má proto pozitivní vliv na činnosti srdce, krevního oběh či funkci svalů. Prokázáno také je, že dobře působí na psychiku člověka. Odbourává totiž nespavost a bolesti hlavy.

Její přínos pro člověka se zkrátka nemůže s kohoutkovou vodou rovnat, a neměla by chybět ve vybavení žádného domova.

 

Kam dál?

Comments (0)

write a comment