Dům, byt a zahrada, TOP články

Kvalitní péče o zažívání vašeho pejska se vám vrátí

Dobrmani-elegantn-psi-pracovnho-plemene
Posted: 15.9.2016 (7:25)   /   by   /   comments (0)

Je vám jistě známo, že výběrem správného krmiva pro vaše psí miláčky ovlivníte jejich život a zdraví. Proto je třeba se na stravu zaměřit již od štěněcího věku, kdy se trávící systém vyvíjí. Jen tak vás bude provázet životem silný a zdravý pes. Máte-li doma štěně, je třeba vybírat krmivo pro mladé psy, granule bývají drobnější a složení je navrženo tak, aby pokrylo energetické, nutriční a další potřeby podle individuality vašeho čtyřnohého přítele. Kromě věku a hmotnosti hleďte i na intenzitu pohybu, zdravotní stav či případná zdravotní omezení vašeho psa.

Suchá krmiva BRIT

V České republice je na trhu k dostání nepřeberné množství druhů a značek suchého krmiva, a tak není snadné se rozhodnout pro to správné. Mezi nejznámější patří bezesporu značky Brit a Calibra. Jednotlivé řady krmiv Brit Premium, Brit Care a Brit Carnilove se liší složením a zaměřením na různá věková a zdravotní specifika. Všechna krmiva jsou hypoalergenní, řady Premium a Care neobsahují sóju, vepřové ani hovězí maso, geneticky upravované látky a škodliviny. Granule jsou velmi dobře snášeny i jedinci se zažívacími obtížemi, jsou obohaceny funkčními komponenty, které mají vliv na posílení imunity a celkově prospívají zdraví zvířete. Lososový olej, který je skvělým zdrojem omega 3 mastných kyselin, podporuje mentální schopnosti, učenlivost, lesklou srst, zdraví srdce a cévního aparátu.

Krmiva pro psy Calibra

Produkty Calibra nabízí 2 řady prémiových a super prémiových (hypoalergenních) receptur. Cenově dostupné krmivo vyniká složením, které je vhodné pro citlivé psy v jakémkoliv věku. Super prémiová granulovaná krmiva Calibra obsahují rýži, která je dobrým zdrojem sacharidů, prémiová řada zcela jistě předčí levná krmiva pro psy z hypermarketu. I když se dočtete ledacos o srovnání českých krmiv, nechte svého mazlíčka rozhodnout za vás, kupte menší balení granulí od obou značek a uvidíte, co mu bude více chutnat. Obě značky najdete v e-shopu Můj Mazlík.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment