Dům, byt a zahrada, Novinky, TOP články, Zprávy

Koncové měrky jsou užitečnými pomocníky při nastavování měřidel

JC8500.00
Posted: 18.12.2020 (12:36)   /   by   /   comments (0)

Zajistit dostatečně vysokou kvalitu služeb či výrobků není snadné. To dobře vědí ředitelé a manažeři všech velkých výrobních podniků, finančních institucí a nadnárodních korporací stejně jako majitelé nejrůznějších firem i drobní živnostníci provozující malou dílnu, restauraci nebo jakoukoli jinou provozovnu. Cílem veškerého podnikání je samozřejmě dosažení zisku. Nezbytné tedy je získat dostatek zákazníků a uspokojit jejich potřeby tak, aby se opakovaně vraceli. Nejlepší reklama je právě navíc sdílená osobní zkušenost; kladné reference tak dokáží přivést nové klienty. V některých oborech pak je klíčovým faktorem zejména péče věnovaná zákazníkovi v době jeho přítomnosti v provozovně, jinde zase rozhoduje kvalita produktů a schopnost realizování zakázky ve smluveném termínu.

V kovovýrobě je nadmíru důležitá přesnost. Koncové měrky ji pomáhají zajistit

Ti, kteří se zabývají výrobou, dobře vědí, že preciznost zpracování je opravdu podstatná. A obzvláště to platí tam, kde se vyrábějí komponenty určené pro montáž nejrůznějších zařízení. Mnoho podniků a dílen přitom neprodukuje finální kusy, ale součástky a další meziprodukty, které jako subdodavatelé zajišťují pro koncového výrobce. Jedná se o široké spektrum výrobků, mezi něž patří díly automobilů, tramvají, letadel, jízdních kol a veškerých dopravních prostředků, zemědělských, stavebních a průmyslových strojů, zařízení využívaných v hutnictví a těžkém průmyslu, stavitelství a mnoha dalších odvětvích. A také drobné součástky sloužící ke konstruování citlivých přístrojů a jemných nástrojů využívaných v lékařství, vědě či elektrotechnice. Drtivá většina produkce se realizuje v celých velkých sériích, při chybném nastavení linky proto hrozí materiální ztráty i nedokončení zakázky včas.

Koncové měrky si můžete objednat i přes internet

Koncové měrky, které slouží k přesnému nastavení měřidel, dodává společnost Michovský TOOLS. Koncová měrka je dostupná jednotlivě i v celých sadách. V nabídce jsou navíc i další užitečné nástroje.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment