Dům, byt a zahrada, TOP články

Grilujte s chutí

Domácí gril
Posted: 24.10.2016 (18:55)   /   by   /   comments (0)

Venku zavládlo podzimní sychravé počasí a dny, kdy jste mohli bezstarostně s přáteli vysedávat na sluníčku venku, jsou pryč. Pokud jste velký fanda letních aktivit, mezi které určitě patří i grilování, nemusíte truchlit, že léto je pryč. Můžete se v klidu přesunout do útulných a teplých koutů svého domova s elektrickým grilem.

Veliký pomocník v domácnosti

Elektrické grily mají nespornou výhodu a tou je právě možnost domácího použití. Jsou jednoduché na použití a také nenáročné na údržbu a čištění. Většina se skládá z částí, které se dají jednoduše vyndat a omýt. Další výhodou je přenosnost. Grilovat můžete přímo na stole, ale i na balkóně nebo terase, všude tam, kam vám dosáhne přívod nebo prodlužovačka.

Vůni dřeva nečekejte

Oproti klasickým grilům se elektrické mohou pyšnit zdravější úpravou pokrmů a možností regulace teploty, podle toho jak vám to vyhovuje. Jedinou nevýhodou pro milovníky klasického grilování je delší doba přípravy a vůně „pečínky“ tolik typická pro dřevěné grily. Ale zase alespoň vám to doma nezačoudí kuchyni.

Snímek obrazovky 2016-10-24 v 19.55.17

Elektrický gril Orava EG – 1300

 

Jak vybrat ten správný

Elektrické grily jsou v nabídce v různých velikostech, záleží jen na vás, kde chcete přístroj mít a kolik na něj máte doma místa. Také berte v potaz, co vše na něm chcete připravovat. Gril je totiž nejen výborný pomocník, když máte chuť na steaky, ale také hravě zvládne špízy, či ryby a to mnohem zdravější cestou.

Velmi kvalitní je gril EG-1300 od společnosti Orava, který vám zvládne připravit všechny vaše oblíbené dobroty i pohostit přátele na grilovací párty. Gril má otevírací skleněný kryt, který zajistí, že maso nebude vysušené, ale krásně šťavnaté. Dvojitá grilovací plotna je vybavená nepřilnavou vrstvou, díky které se vám nic nepřipálí a čištění bude rychlé a snadné. Přístroj vám také nabídne nastavení výkonu a typ propečení. Velikou výhodou je i možnost snadné regulace teploty na odnímatelném termostatu.

Pokud vás tento gril oslovil a rádi byste viděli zázraky, které s pokrmy umí, najdete jen na adrese http://www.orava.cz/ za skvělých 1699 Kč.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment