Dům, byt a zahrada, Novinky, TOP články

Bezplatný Rádce zná odpovědi ohledně úspor energií a ekologie

eon-informacni-radce
Posted: 15.10.2016 (7:43)   /   by   /   comments (0)

Jaké jsou nejnovější technologie v energetice a trendy úsporného bydlení? Potřebujete praktickou radu, jak ušetřit na energiích a jak získat a efektivně využít alternativní zdroj energie? Každý všední den se můžete obracet na E.ON Rádce, který za vás zdarma všechny otázky vyřeší a srozumitelně vám vše vysvětlí v článcích, návodech a doprovodných videích. Rádce je exkluzivní internetovou encyklopedií a poradnou v jednom balení, jehož služeb může využívat naprosto každý. S čím se na něj můžete obrátit a kdy dostanete odpověď?

Ušetřete na energiích a žijte ekologicky

Zvláště se začátkem topné sezóny vždy řešíte otázku, jak maximálně ušetřit na vytápění. Pomocí nejrůznějších moderních technologií a stavebních úprav docílíte toho, že vám teplo nebude unikat a co víc, doma budete mít stále čerstvý vzduch. Větrání bez tepelných ztrát umožňuje takzvaná rekuperace. Jaká je v tomto případě úspora energií, co všechno rekuperační jednotky umí a jaké jsou další možnosti šetření energií v domácnosti, vám vysvětlí Rádce. Ten vám také odpoví na všechny otázky ohledně ekologie. Kolik peněz se ušetří správným tříděním odpadu a jak ekologicky zlikvidovat vozidlo, kam patří staré spotřebiče a jaké chyby dělají při třídění i ti nejzodpovědnější „třidiči“ odpadů?

eon-radce

Alternativní zdroje v domácnosti a dopravě

Pasivní architektura a chytrá domácnost jsou zatím nejúspornější možnosti „bydlení budoucnosti“. Spojují v sobě prvky ekologické šetrnosti k prostředí a rozličné moderní technologie. Pasivní domy díky zateplení a rekuperačním jednotkám šetří na vytápění a pečují o zdraví svých obyvatel. Chytrá domácnost pak pomocí pokročilé techniky a aplikací umožňuje ovládat a kontrolovat na dálku domácí spotřebiče, světlo, topení, větrání a jiné. Chytrá domácnost i pasivní domy využívají hojně alternativních zdrojů energií. Jiné než fosilní paliva taktéž využívá alternativní doprava. S E.ON Rádcem zjistíte, že kromě drahých elektromobilů máte možnost pořídit si levnější elektrokolo či elektroskútr.

Online poradna na live chatu je vám k dispozici ve všední dny od 9:00 do 16:30. Jestliže na odpovědi spěcháte, obraťte se na poradnu v uvedeném čase. Dotazy však lze posílat i v jinou denní dobu nebo i o víkendu, jenom si na zpětnou vazbu počkáte do začátku nejbližšího pracovního dne. Neváhejte a kontaktujte svého E.ON Rádce prostřednictvím webového formuláře, emailu nebo Facebooku!

Kam dál?

Comments (0)

write a comment