Dům, byt a zahrada, TOP články

Aby vaše podlaha byla jako ze žurnálu

rotowash_escalator_big
Posted: 6.5.2019 (8:22)   /   by   /   comments (0)

Byli byste rádi, kdyby se vaše podlaha přímo blýskala čistotou? Máte možnost. Stačí k tomu používat tu správnou a především výkonnou techniku.

Hotely a restaurace, výrobny, nemocnice či zdravotnická střediska. Nejenom v těchto zařízeních by podlaha měla být tak čistá, že byste z ní mohli jíst. Naštěstí ty tam jsou doby, kdy se po těchto provozovnách proháněly uklízečky se smetákem a hadrem. Dnešní možnosti čištění jsou mnohem sofistikovanější.

Čistota bez chemie

Doslova podlahám na míru byl sestrojen profesionální, a tedy výkonný čistící stroj podlah Rotowash, který z vaší zaneřáděné podlahy učiní podlahu čistou jako křišťál. A to bez chemie! Stroj si vystačí pouze s vodou. Pár kapek chemického přípravku doporučujeme přidat jen v případě opravdu vysokého znečištění podlahy.

Vysoký čistící výkon i kvalita zpracování

Za vysokým čistícím výkonem stojí dva sofistikované protilehlé válce a rotační kartáče, které si poradí se všemi druhy tvrdých podlah (včetně parketových a palubkových) i koberců. Za skvělými výsledky strojů Rotowash ovšem stojí i vysoká kvalita jejich zpracování. „Změnu zaznamenáte hned po prvním průjezdu stroje po znečištěné ploše,“ pochvaluje si pan Tomáš, provozovatel nejmenovaného penzionu.

Už žádné mokré koberce

„Ještě donedávna jsme si na čištění koberců najímali profesionální firmu. Problém ovšem byl v tom, že po vyčištění dlouho zůstávaly mokré, a věřte, že chůze po navlhlých kobercích není moc příjemná. Pak mi ale známý doporučil vyzkoušet rotační čistící stroj Rotowash. Ten do penzionu dovezl přímo zástupce firmy Clear World a předvedl nám, jak jej používat,“ vypráví pan Tomáš.

Dobrá cena a výkon

Výkon stroje ho přímo odzbrojil. „Hned po prvním průjezdu stroje po znečištěném koberci skutečně byla evidentní změna. Po dvou týdnech, které jsem si dal na rozmyšlenou, jsem stroj objednal. Za velmi příznivou cenu nutno podotknout.“

Skvělé výsledky

„Zástupce firmy na mě nijak nenaléhal, čehož si velmi vážím. Stejně jako jeho celkového profesionálního přístupu. Po objednávce byl navíc firmou zaškolen i personál,“ pochvaluje si pan Tomáš. Spokojení tak jsou i jeho zaměstnanci, kteří konečně mají k dispozici spolehlivý stroj, od něhož nemusejí očekávat nic jiného než skvělé výsledky. Nechcete se k nim připojit?

Kam dál?

Comments (0)

write a comment