Dům, byt a zahrada, Nákupy na internetu, Novinky, TOP články

Mějte své nohy v pohodlí za jakýchkoliv podmínek

rubber-boots-623115_640
Posted: 3.2.2016 (8:05)   /   by   /   comments (0)

Na to, zda se cítíme pohodlně během naší práce, má velký vliv pracovní obuv. Při výběru není až tak důležitý vzhled, ale především materiál, střih a ochranné prvky. Každá práce si vyžaduje jiný druh pracovní obuvi. Pokud ale nemáme kvalitní a pohodlnou obuv, tak zejména, pokud jsme celý den na nohou, si můžeme zadělat na pěkné zdravotní problémy. Začíná to bolestí nohou, ale postupuje i v bolest zad, my pak tuto bolest prožíváme každý den a to samozřejmě značně ovlivní naše pracovní výkony.

Pokud tedy hledáte pracovní obuv, která bude splňovat všechny požadavky na pohodlí i bezpečí a ochranu nohy, pak jste na tom správném místě. Přinášíme Vám opravdu široký sortiment obuvi pro každou profesi a do každého prostředí.

Můžeme Vám nabídnout:

• Bílou obuv
• Zimní obuv
• Holinky
• Sandále
• Kotníkovou obuv
• Polobotky
• Outdoorovou obuv
• Doplňky k obuvi

Outdoorová obuv je velmi oblíbená u všech, kteří pracují venku. Poskytuje totiž opravdové pohodlí a chrání nohy před nepříznivými vlivy počasí i terénu. Holinky a gumová obuv jsou nezbytné pro všechny, kteří pracují ve vlhkém prostředí. Bílá obuv je nezbytným doplňkem všech zdravotníků. V kategorii doplňky k obuvi naleznete tkaničky, či vložky do bot, které Vaše pohodlí mohou ještě zvýšit.

Vybírejte kvalitní obuv a dopřejte svým nohám pohodlí i bezpečí.

Chraňte si nejen nohy, ale i ruce

I když nohy jsou to, co nás každý den do práce odnese, velmi důležité jsou také naše ruce, bez kterých bychom práci nemohli odvádět. Proto jsme do našeho sortimentu zařadili také opravdu široký výběr pracovních rukavic, které Vám poskytnou ochranu před různými třískami a šponami, ohněm a dalšími nepříznivými vlivy, se kterými se během práce setkáváte.

Vybírejte pracovní rukavice z různých materiálů a s různými ochrannými prvky, které se budou skvěle hodit právě pro Vaši profesy.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment