Dům, byt a zahrada, Nákupy na internetu, Technika, TOP články

Inovativní držák na monitor zajistí maximální pracovní komfort

16635-fiber-mounts-f80
Posted: 7.3.2016 (21:30)   /   by   /   comments (0)

Práce na počítači je poměrně namáhavá, a to hlavně z hlediska správného sezení. Pořízení kvalitního kancelářského křesla ale zpravidla k nápravě celé situace nestačí. Důležitou roli totiž hraje vhodné uchycení monitoru pod správným úhlem. Standardní poloha obrazovek na stolech v kanceláři nebo na zdi jej rozhodně nezaručí. I proto se vyplatí zakoupit správný kancelářský držák. Naším tipem je zcela inovativní model Fiber Mounts F80, který nabízí nejen maximální flexibilitu nastavení.

držák5

Zvolte si jednoduše správný úhel

Zajištění vhodného úhlu pohledu je pro stolní držák na monitory Fiber Mounts F80 doslova hračkou. Jednoduchým pohybem jedné ruky jej lze otočit do stran, a to v úhlech +180° až -180°. Výškově lze regulovat až o 250 mm. Pokud jej budete potřebovat naklonit nahoru, můžete tak učinit o 50°. Spodní náklon je možný o 30°. Držák podporuje VESA standarty, konkrétně 75×75 a 100×100. Budete-li potřebovat korigovat rovinu obrazovky, můžete tak učinit naprosto jednoduše. Zapomeňte i na přítomnost nevzhledných kabelů. Důmyslný mechanismus je všechny ukryje.

držák4

Bytelný a odolný elegán

Ať potřebujete uchytit obrazovku horizontálně, nebo vertikálně, máte možnost. Držák může být ukotven ke stolu dvěma způsoby, a to do okraje pracovní desky, nebo skrze ni. I při každodenní práci se budete moci spolehnout na kvalitní otočný mechanismus, který se nevychodí. Plynový píst navíc zajistí i regulaci míry tuhosti ovládání konstrukce. Vzhledově se jedná o jedinečný model vyznačující se elegantní černou barvou. Kompletní nabídka stolních držáků na monitory nabídne těchto držáků velké množství a vy si budete moci vybrat nejen tento typ.

držák monitoru

Potřebujete vybavit celou kancelář? Proč ne?

Jestliže chcete zakoupit větší množství těchto držáků, klidně tak můžete učinit v eshopu drzakyastolky.cz. Skladem je jich spousta a při nákupu převyšujícím 2 kusy získáte i zajímavé slevy. Akční nabídka stolních držáků na monitory je pestrá, takže nezbude než zvolit třeba právě model Fiber Mounts F80.

držák

Kam dál?

Comments (0)

write a comment